Главное меню сайта
Контакты

Independent Journalistic
Investigations
 
e-mail: info@ijr.com.ua
url: www.ijr.com.ua

Партнеры
КОМИТЕТ ПРОТИВОДЕЙСТВИЯ КОРРУПЦИИ И ОРГАНИЗОВАННОЙ ПРЕСТУПНОСТИ
www.kpk.org.ua

АНТИРЕЙДЕР
www.antiraider.org.ua

ТЕНДЕРЫ УКРАИНЫ
www.uatender.com

Популярные статьи
» У Києві напали на журналіста - ЗМІ
» Редактора украинского Vogue второй раз за неделю поймал ...
Статистика

.

.

.

.

.

.

.

Новости: Перший щорічний конкурс журналістських розслідувань


Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні та «Українська правда» оголошують перший щорічний Конкурс журналістських розслідувань для молодих журналістів, студентів журналістики та інших, зацікавлених у журналістській кар’єрі. Конкурс відкритий для молодих людей віком від 18 до 25 років. Конкурсанти можуть вибирати власні теми, розкриваючи які, вони демонструють навички розслідувального репортажу. Роботи повинні бути не більшими за п’ять сторінок. Переможець та призери будуть оголошені під час сьомої Глобальної конференції журналістів-розслідувальників, що відбудеться у Києві 13-16 жовтня 2011 року.

Конкурсні роботи мають подаватися через вебсайт http://konkurs.pravda.com.ua/ не пізніше 22 вересня. Конкурсанти матимуть можливість редагувати свої роботи у будь-який час до настання останнього терміну подачі. Журі конкурсу, до якого увійдуть відомі журналісти, редактори, медіа-експерти, юристи та спеціалісти прес-служб, оцінить роботи до кінця вересня. Оцінюватиметься у першу чергу якість написання матеріалу, новинна вартісність та рівень розслідувальницьких умінь. Переможцями можуть бути визнані лише ті роботи, які відповідатимуть критеріям, необхідним для опублікування, у тому числі з погляду відповідності фактам і здатності підтвердити висунуті твердження та висновки. Остаточний вибір трьох найкращих робіт буде зроблено Посольством США спільно з «Українською правдою» на підставі рейтингу журі.

Переможець отримає можливість здійснити коротку подорож до Вашингтону і Нью-Йорка для ознайомлення з американським досвідом у журналістиці і тренінгу (передумовою буде отримання американської візи). Другий призер отримає планшетний комп’ютер Apple iPad та цифровий дзеркальний фотоапарат Canon. Третій призер – Apple iPad. Усі три роботи-переможці будуть опубліковані «Українською правдою» та представлені на вебсайті Посольства США в Україні і на сторінці Посольства у Facebook. Їхнім авторам також буде запропонована можливість стажування в «Українській правді».

На конкурс приймаються оригінальні неопубліковані репортажі, а також свіжі опубліковані матеріали (за 2011 рік) за умови, що «Українська правда» і Посольство США отримають від правовласників безкоштовно право на їхню публікацію. За «Українською правдою» залишається право опублікувати інші конкурсні роботи, крім трьох переможців.


 


--- Основные правила Европейского Этикета ---

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
 
Реклама

Календарь
«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Ноябрь 2018 (2)
Апрель 2016 (1)
Апрель 2015 (1)
Февраль 2015 (1)
Октябрь 2014 (1)
Август 2014 (1)
Облако тегов
bitcoin, SEO-копирайтер, Беркут, ГАИ, Генпрокуратура, Генпрокурор, ДТП, Детектив, Журналист, Журналист Премия Журналистика Расследования, Журналистика. Удостоверение журналиста, Журналистские расследования, Законопроект, МВД, Милиция, Распространение, Расследования, СБУ, СМИ, Свобода слова, Уголовная ответственность, Фриланс, Черный пиар, Этический кодекс, алист, евромайдан, защита прав, кибер-журналистика, коррупция, нарушение ПДД, ньюсмейкер, отчеты, права журналиста, права человека, репортаж, репортер, рецензии, травмат, травматик, травматическое оружие

Показать все теги
ОПРОС
Знаете ли Вы свои конституционные права и пользуетесь ли ими ?!

ДА
НЕТ
МНЕ безразлично